XII Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Wioletcie i Sebastianowi Dziwulskim; Natalii Dariuszowi Jolancie Stepczuk; Józefowi Dziewulskiemu; Martynie Przemysławowi Andrzejowi Nowak; Robertowi Głuchowskiemu. Dziękujemy za ofiarę 100 zł.
W sobotę 1 lipca zapraszamy do sprzątania mieszkańców z Busówna. Rodzinę: Głuchowskiego Adama; Korniak; Gwóźdź senior i junior; Kotlińskich. Zapraszamy już od godz. 8.00.
2. We czwartek, 29 czerwca, przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msza święta o godz. 17.00. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
3. W tym tygodniu przypada I Sobota i I Niedziela Miesiąca. W sobotę o godz. 7.00 msza w intencji KR; w niedzielę adoracja i wystawienie Najświętszego Sakramentu.
4. Zapraszamy uczniów klas od 4 do 8, aby zgłaszali się do zakrystii w celu uzupełnienia IDEKSU NAUKI RELIGII o stopień z ukończonej już klasy. Te Indeksy uczniowie otrzymali w minionych latach i mają je w domu.
5. Na okres wakacji; w miesiącach lipiec i sierpień; zawieszona jest Niedzielna Msza Św. o godz. 16.00.

Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.

NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689