XII Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Marcie Spadło; Danucie Skuza; Mariannie Roman; Barbarze Roman; Joannie Oleszczuk. Dziękujemy za ofiarę 50 zł.
    W sobotę 19 czerwca zapraszamy do sprzątania rodziny z Wierzbicy Wsi. Rodzinę: Bakaj Roberta; Pudełko; Sokołowskich; Roman; Wojewódzkich; Łochnickich. Zapraszamy już od godz. 8.00.
  2. Dziękujemy P. Jolancie i Stefanowi Roman za ofiarowanie i nasadzenie kwiatów przed kościołem.
  3. Dziękuję bezimiennie za bezinteresowne pomalowanie wikariatu, dziękuję również za posprzątanie po malowaniu.
  4. Dziękuję bezimiennie za plewienie klombu na parkingu; dziękuje także za pomalowanie wejścia do kancelarii.
  5. W piątek zakończenie roku szkolnego i katechetycznego – zapraszamy na mszę św. o godz. 8.00.
  6. Dzisiejsza taca jest „tacą inwestycyjną”.
  7. Bóg zapłać za ofiary na kościół: bezimienne – 3 x 200; 150;
  8. Na okres wakacji; w miesiącach lipiec i sierpień; zawieszona jest Niedzielna Msza Św. o godz. 16.00.

Zachęcamy do zapoznania się z relacją z uroczystości bierzmowana młodzieży w naszej parafii na stronie internetowej tygodnika Niedziela: https://www.niedziela.pl/artykul/69059/Wierzbica-Bierzmowanie-w-blasku-Prymasa

Zachęcamy ewentualnych sponsorów do kontaktu z Księdzem Proboszczem.

Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy  w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.