XII Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: P. Oliwi, Juli, Annie Biszczan, Reginie Demczuk, Barbarze i Tadeuszowi Jawornickim, Marii Filipczuk. Dziękujemy za ofiarę 40 zł.
    W sobotę zapraszamy do sprzątania rodziny z Parkowej 1 – druga klatka: Szachun, Tabor, Sidorowskich, Rudnickich, Kędzierawskich – zapraszamy już od godz. 8.00
  2. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie o godz. 16.30 w niedzielę o godz. 15.30.
  3. Dzisiejsza taca jest tzw. tacą gospodarczą. Ofiary przeznaczone są na wkład własny do przyznanych środków w ramach refundacji z Funduszu Ochrony Środowiska. Za ofiary składamy Serdeczne Bóg zapłać.
  4. Dziękujemy za ofiary wpłacane na konto Parafii oraz składane z racji życzeń świątecznych.

Serdecznie dziękujemy za liczne wpłaty na potrzeby parafii dokonane na konto parafii, dziękujemy szczególnie za zrozumienie potrzeb związanych z utrzymaniem parafii. Wszelkie wpłaty można dokonać bezgotówkowo na konto:
KONTO NR : 65 8187 0004 2006 0130 0228 0004