XI Niedziela Zwykła

Komunikat Księdza Arcybiskupa
Umiłowani w Chrystusie Panu – Siostry i Bracia!
23 czerwca w Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy odbędzie się II Dzień Rodzin Archidiecezji Lubelskiej. Chcemy dziękować Bogu za dar sakramentu małżeństwa oraz zawierzyć mu wszystkie rodziny naszej Archidiecezji.
W tym roku spotkanie odbędzie się pod hasłem „W górę serca”. Wydarzenie rozpocznie się Mszą Świętą o godzinie 12.00, podczas której małżonkowie odnowią przyrzeczenia małżeńskie. Po zakończonej liturgii będzie czas na wspólne świętowanie na błoniach przy Sanktuarium.
Będziemy mieli również okazję wysłuchać świadectwa małżeństw oraz wspólnie modlić się przed Najświętszym Sakramentem. Całość zakończy koncert oraz rodzinny Różaniec.
Zachęcam do uczestnictwa w tym ważnym dla rodzin naszej Archidiecezji wydarzeniu! Z modlitwą i błogosławieństwem
Wasz biskup Stanisław

 1. W dniu wczorajszym 38 osób przystąpiło do Sakramentu Bierzmowania – dziękujemy rodzicom za zaangażowanie, dekorację, posprzątanie kościoła i otoczenia, oraz wykoszenie trawy. W imieniu całej społeczności parafialnej dziękujemy za ofiarę 11 200 zł jako dar na Ołtarz.
  W sobotę 22 czerwca zapraszamy do sprzątania mieszkańców z ul. Kasztanowej 2. Rodzinę: Dobosz; Filipczak; Mularczuk; Matyszczuk; Winiarskich; Stałęga; Okapińskich. Zapraszamy już od godz. 8.00.
 2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na inwestycje. Dziękujemy za ofiary.
 3. Zapraszamy na Nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 16.30.
 4. W piątek 21 czerwca zakończenie roku szkolnego i katechetycznego – zapraszamy na mszę św. o godz. 8.00.
 5. W przyszłą niedzielę, 23 czerwca, będziemy gościć w naszej parafii Siostrę Marię Jadczak ze Zgromadzenia Sług Jezusa, założonego przez bł. Honorata Koźmińskiego. Siostra od 7 lat pracuje wśród Polaków na Ukrainie. Podczas każdej Mszy św. opowie o życiu i pracy w Żytomierzu i w innych – dawniej polskich miastach. Po Mszy św. będzie można złożyć ofiarę do „puszek” na potrzeby tego polskiego Zgromadzenia, pracującego na Ukrainie.
 6. INFORMUJEMY:
  że na okres wakacji;
  w miesiącach lipiec i sierpień;
  zawieszona jest Niedzielna Msza Św. o godz. 16.00

Polecamy artykuł o witrażach w naszym kościele parafialnym.
Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.


Serdecznie dziękujemy za liczne wpłaty na potrzeby parafii dokonane na konto parafii, dziękujemy szczególnie za zrozumienie potrzeb związanych z utrzymaniem parafii i trwającymi remontami. Wszelkie wpłaty można dokonać bezgotówkowo na konto:

PARAFIA MATKI BOŻEJ OSTROBRAMSKIEJ
22-150 WIERZBICA
NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689


WAŻNE:
Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.