XI Niedziela Zwykła

 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Teresie, Natalii, Aleksandrze Łysomirskim; Janinie Wójcickiej; Dorocie Stepaniuk; Klaudiuszowi i Cezaremu Kucharskim; Karolinie Paulinie Dariuszowi Kita. Dziękujemy za ofiarę 80 zł.
  W sobotę 24 – czerwca zapraszamy do sprzątania mieszkańców z Busówna. Rodzinę: Dziwulskich senior i junior; Stepczuk; Suszyńskich; Dziewulskich; Nowak; Głuchowskiego Roberta. Zapraszamy już od godz. 8.00.
 2. Dzisiejsza taca jest TACĄ INWESTYCYJNĄ – Dziękujemy za złożone ofiary.
 3. Zapraszamy na Nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 16.30.
 4. W piątek 23 czerwca zakończenie roku szkolnego i katechetycznego – zapraszamy na mszę św. o godz. 8.00.
 5. W sobotę 24 czerwca, przypada Uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela. Msza Święta o godz. 17.00.
 6. Dziękujemy również za ofiary wpłacone na konto parafii.
 7. INFORMUJEMY:
  że na okres wakacji
  w miesiącach lipiec i sierpień
  zawieszona jest Niedzielna Msza Św. o godz. 16.00.

Polecamy artykuł o witrażach w naszym kościele parafialnym.
Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.


Serdecznie dziękujemy za liczne wpłaty na potrzeby parafii dokonane na konto parafii, dziękujemy szczególnie za zrozumienie potrzeb związanych z utrzymaniem parafii i trwającymi remontami. Wszelkie wpłaty można dokonać bezgotówkowo na konto:

PARAFIA MATKI BOŻEJ OSTROBRAMSKIEJ
22-150 WIERZBICA
NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689


WAŻNE:
Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.