XI Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Teresie, Natalii, Aleksandrze Łysomirskim; Janinie Wójcickiej; Dorocie Stepaniuk; Klaudiuszowi i Cezaremu Kucharskim; Karolinie Paulinie Dariuszowi Kita. Dziękujemy za ofiarę 80 zł.
    W sobotę 24 – czerwca zapraszamy do sprzątania mieszkańców z Busówna. Rodzinę: Dziwulskich senior i junior; Stepczuk; Suszyńskich; Dziewulskich; Nowak; Głuchowskiego Roberta. Zapraszamy już od godz. 8.00.
  2. Dzisiejsza taca jest TACĄ INWESTYCYJNĄ – Dziękujemy za złożone ofiary.
  3. Zapraszamy na Nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 16.30.
  4. W piątek 23 czerwca zakończenie roku szkolnego i katechetycznego – zapraszamy na mszę św. o godz. 8.00.
  5. W sobotę 24 czerwca, przypada Uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela. Msza Święta o godz. 17.00.
  6. Dziękujemy również za ofiary wpłacone na konto parafii.
  7. INFORMUJEMY:
    że na okres wakacji
    w miesiącach lipiec i sierpień
    zawieszona jest Niedzielna Msza Św. o godz. 16.00.

Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.

NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689