XI NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: P. Katarzyna Hanc, Wiesława Romańczuk, Sylwia Woźna, Małgorzata Połajdowicz, Helena Adamiak. Dziękujemy za ofiarę 60 zł.
    W sobotę zapraszamy do sprzątania rodziny z Parkowej 1 – pierwsza klatka: Biszczan, Demczuk, Torbiczuk, Jawornickich, Filipczuk – zapraszamy już od godz. 8.00
  2. W czwartek wypada zakończenie Oktawy Bożego Ciała – Msza św. o godz. 17.00. Po mszy procesja eucharystyczna wokół kościoła.
    Bardzo prosimy o przygotowanie ołtarzy: I – Wierzbica Osiedle; II – Wierzbica Wieś; III – Kol. Busówno; IV – Busówno; Tradycyjnie na zakończenie – poświęcenie wianuszków i uroczyste błogosławieństwo dzieci, serdecznie zapraszamy rodziców wraz z dziećmi.
  3. W piątek przypada Uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa, o godz. 16.30 Nabożeństwo Czerwcowe, msza św. o godz. 17.00; a sobotę Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP
  4. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie o godz. 16.30 w niedzielę o godz. 15.30.
  5. Dziękujemy za ofiary wpłacane na konto Parafii oraz składane z racji życzeń świątecznych.
  6. Taca w przyszłą niedzielę będzie tzw. tacą gospodarczą. Jak widać trwają prace przy plebanii i potrzebujemy pieniędzy na wkład własny do przyznanych środków w ramach refundacji z Funduszu Ochrony Środowiska.

Serdecznie dziękujemy za liczne wpłaty na potrzeby parafii dokonane na konto parafii, dziękujemy szczególnie za zrozumienie potrzeb związanych z utrzymaniem parafii. Wszelkie wpłaty można dokonać bezgotówkowo na konto:
PARAFIA MATKI BOŻEJ OSTROBRAMSKIEJ
22-150 WIERZBICA
KONTO NR : 65 8187 0004 2006 0130 0228 0004