X Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Zuzannie i Beacie Broneckiej; Annie Karczewskiej; Grażynie Czochara. Dziękujemy za ofiarę 70 zł.
W sobotę 17 – czerwca zapraszamy do sprzątania mieszkańców z Busówna. Rodzinę: Łysomirskich; Wójcickich; Stepaniuk; Dziaczkowskich; Kita. Zapraszamy już od godz. 8.00.
2. We czwartek 15 czerwca wypada zakończenie Oktawy Bożego Ciała – Msza św. o godz. 17.00. Po mszy procesja eucharystyczna wokół kościoła.
Bardzo prosimy o przygotowanie ołtarzy:
I – Wierzbica Osiedle;
II – Wierzbica wieś;
III – Kol. Busówno;
IV – Busówno;

Tradycyjnie na zakończenie – poświęcenie wianuszków i uroczyste błogosławieństwo dzieci, serdecznie zapraszamy rodziców wraz z dziećmi.
3. W piątek, 16 czerwca, przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza święta o godz. 17.00. To także z inicjatywy Świętego Jana Pawła II Światowy dzień modlitw o uświęcenie kapłanów. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
4. Codziennie o godz. 16.30 zapraszamy na Nabożeństwa czerwcowe.
5. Za tydzień III Niedziela miesiąca. Już tradycyjnie taca przeznaczona będzie na inwestycje. Za zrozumienie i hojność już dziękujemy.

Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.

NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689