VIII Niedziela Zwykła

 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła.
 2. Czas karnawału minął szybko i w środę rozpoczynamy Okres Wielkiego Postu. W POPIELEC msze św. o godz. 9.00 i 17.00. W tym dniu obowiązuje post jakościowy i ilościowy. Na mszy wieczornej poświęcenie książeczek do Nabożeństwa dzieciom przygotowującym się do I Komunii Św. – serdecznie zapraszamy.
 3. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na Nabożeństwa:
  Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.15;
  Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15.30.
  Każdy kto bierze udział w Drodze Krzyżowej i w Gorzkich Żalach może uzyskać odpust zupełny, który może ofiarować za siebie lub za zmarłą osobę.
 4. Prosimy, aby pary, które planują zawrzeć sakrament małżeństwa w tym roku zgłosiły się do kancelarii, jednocześnie informujemy, że nauki dla narzeczonych rozpoczną się 25 marca po mszy wieczorowej.
 5. Dziękujemy za ofiary na Kościół.