VI Niedziela Zwykła

  1. Dziś szósta niedziela zwykła w ciągu roku liturgicznego. Każda Msza Święta jest uwielbieniem Boga i uświęceniem człowieka. Niech usłyszane słowo Boże i udział w świętych obrzędach będą dla nas pomocą w chrześcijańskim przeżywaniu naszej codzienności.
  2. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Alicji Artymiuk; Marii i Markowi Bartoszuk; Szymonowi i Annie Kołodziej; Teresie Kozioł; Małgorzacie i Piotrowi Oreszczuk. Dziękujemy za ofiarę 50 zł.
    W sobotą 19 lutego zapraszamy do sprzątania rodziny z ul. Słonecznej i Świerkowej. Rodzinę: Dudzic; Książek; Sidorowskich; Kozak; Malczewskich; Łopatniuk. Zapraszamy już od godz. 8.00.
  3. Dziękujemy P. Radosławowi Bakaj za odśnieżenie parkingu.
  4. Za tydzień taca przeznaczona będzie na ogrzewanie kościoła. Tradycyjnie, taca w każdą trzecią niedziele miesiąca w sezonie grzewczym jest przeznaczona na ogrzewanie.
  5. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Lublinie.
  6. W tym tygodniu patronują nam:
    • poniedziałek, 14 lutego – Święty Cyryl (826-869), mnich i Święty Metody (815/820-885) biskup, apostołowie Słowian, współpatroni Europy.

Polecamy artykuł o witrażach w naszym kościele parafialnym.

Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom witraży Uczynki miłosierne co do duszy.
W imieniu wspólnoty Parafialnej składamy Serdeczne Bóg Zapłać.


Serdecznie dziękujemy za liczne wpłaty na potrzeby parafii dokonane na konto parafii, dziękujemy szczególnie za zrozumienie potrzeb związanych z utrzymaniem parafii i trwającymi remontami. Wszelkie wpłaty można dokonać bezgotówkowo na konto:

PARAFIA MATKI BOŻEJ OSTROBRAMSKIEJ
22-150 WIERZBICA
NOWY NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689


WAŻNE:

Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.