VI Niedziela Zwykła

 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Bożenie Gilewskiej, Henrykowi Kalinowskiemu, Beacie Kawiak, Piotrowi i Leszkowi Stefańskim. Dziękujemy za ofiarę 40 zł.
  W sobotę 20 lutego zapraszamy do sprzątania rodziny z Chylina. Rodzinę: Winiarskich, Zasiadczuk, Słomka, Szczerbik, Suprun. Zapraszamy już od godz. 8.00.
 2. Dziękujemy p. Radosławowi Bakajowi za odśnieżanie terenu wokół kościoła i plebanii.
 3. W środę rozpoczynamy Okres Wielkiego Postu. W POPIELEC msze św. o godz. 9.00 i 17.00. W tym dniu obowiązuje post jakościowy i ilościowy. Na mszy wieczornej poświęcenie książeczek do Nabożeństwa dzieciom przygotowującym się do I Komunii Św. – serdecznie zapraszamy.
 4. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na Nabożeństwa:
  Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.30;
  Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15.30.

  Każdy kto bierze udział w Drodze Krzyżowej i w Gorzkich Żalach może uzyskać odpust zupełny, który może ofiarować za siebie lub za zmarłą osobę.
 5. Za tydzień taca przeznaczona będzie na ogrzewanie kościoła. Tak jak ogłaszaliśmy, taca w każdą trzecią niedziele miesiąca w sezonie grzewczym będzie przeznaczona na ogrzewanie.

Zmarł Adam Jelski – pogrzeb jutro o godz. 12.00


Serdecznie dziękujemy za liczne wpłaty na potrzeby parafii dokonane na konto parafii, dziękujemy szczególnie za zrozumienie potrzeb związanych z utrzymaniem parafii i trwającymi remontami. Wszelkie wpłaty można dokonać bezgotówkowo na konto:
PARAFIA MATKI BOŻEJ OSTROBRAMSKIEJ
22-150 WIERZBICA
NOWY NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689

WAŻNE:

Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy  w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.