VI Niedziela Wielkanocna

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Annie i Zdzisławowi Wiśniewskim; Elżbiecie Kobiereckiej; Izabeli Mazur; Krystynie Pękała; Wiesławie Forysiuk. Dziękujemy za ofiarę 50 zł.
    W sobotę 28 maja kościół sprzątają rodzice dzieci I komunijnych. Zapraszamy już od godz. 8.00.
  2. Nabożeństwo majowe w naszym kościele codziennie o godz. 16.30. Zapraszamy, aby śpiewem Litanii Loretańskiej wypraszać opiekę Matki Zbawiciela.
  3. W najbliższą niedzielą przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Jest to również dzień I Komunii w naszej Parafii. W tym dniu nie ma mszy św. w kaplicy w Pniównie.
  4. Rocznica I Komunii Św. dla dzieci Kl. IV odbędzie się 5 czerwca o godz. 11.30. Spotkanie z rodzicami odbędzie się w sobotę 28 maja o godz. 17.30 w kościele.
  5. W czwartek, 26 maja, przypada Dzień Matki. Pamiętajmy tego dnia o naszych mamach. Zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 17.00. Będziemy modlić się za wszystkie mamy, żyjącym wypraszać Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej, a dla zmarłych łaskę życia wiecznego.
  6. POŚWIĘCENIA PÓL
    • Poniedziałek – 23 maja – godz. 18.00 – Wierzbica Wieś
    • Środa – 25 maja – godz. 18.00 – Pniówno w Kaplicy
    • Środa – 25 maja – godz. 18.00 – Staszyce w Kaplicy
    • Sobota – 28 maja – godz. 17.00 w kościele – Wierzbica Osiedle i Kol. Busówno.
    JAK POZWOLĄ WARUNKI POGODOWE
  7. W tym tygodniu patronują nam:
    • czwartek, 26 maja – Święty Filip Nereusz (1515-1595), rzymski kapłan, wychowawca dzieci i młodzieży.

Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom witraży Uczynki miłosierne co do duszy.
W imieniu wspólnoty Parafialnej składamy Serdeczne Bóg Zapłać.