V Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziękujemy ks. rekolekcjoniście- ks. Krzysztofowi Czajce – pracownikowi Kurii Metropolitalnej w Lublinie za przeprowadzenie rekolekcji wielkopostnych w naszej parafii.
2. Dziękujemy za sprzątanie kościoła: P. Barbarze Łukaszczuk, Krystynie Sidoruk, Teresie i Zbigniewowi Piskorskim, Zofii Juzakowskiej, Marii i Henrykowi Barcikowskim, Katarzynie Jemioła. Dziękujemy za ofiarę 40 zł.
3. Dziękujemy p. Konradowi Skuza i Radosławowi Bakaj za odśnieżenie parkingu i otoczenia kościoła.
4. Dziękujemy bezimiennie za pomoc w kuchni i dary na stół rekolekcyjny.
5. W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Palmowa – Męki Pańskiej. Poświęcenie palm na każdej mszy św.; dzieci zapraszamy na godz. 11.30 do udziału w procesji z palmami – organizujemy konkurs na najładniejszą i największą Palmę wykonaną samodzielnie.
6. Duszpasterstwo Młodzieży w Chełmie zaprasza w Niedzielę Palmową na obchody światowego dnia młodzieży. Początek o godz. 14.15 w Kościele Rozesłania Apostołów w Chełmie, następnie procesja z palmami do Bazyliki Mariackiej, o 16.00 msza św. w Bazylice. Szczegóły na plakacie w gablocie.
7. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na Nabożeństwa:
Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.15;
Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15.30.
8. 23 marca w piątek od godz. 8.00 pragniemy odwiedzić chorych przed świętami. Naszych chorych zgłaszamy w zakrystii.
9. Za tydzień zmiana czasu, przesuwamy zegarki o godzinę do przodu.
10. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:
Zapowiedź pierwsza:
Waldemar Aleksander Siembiga kawaler z Popław Par. Wojsławice
i Katarzyna Agnieszka Wójtowicz stanu wolnego z Pniówna Par Tut.
Radosław Stefański kawaler z Olchowca Par. Olchowiec
i Joanna Sobutka panna z Wierzbicy Par. Tut.
Jeżeli ktoś zna przeszkody uniemożliwiające zawarcie małżeństwa prosimy
zgłoszenie ich w kancelarii.