V Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziękujemy bardzo serdecznie Ks. Jerzemu Ćwikowi za przeprowadzenie tegorocznych Rekolekcji Wielkopostnych w Naszej Parafii.
  2. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Krystynie Mroczek; Bronisławie Zubala; Bożenie Nowik; Mai, Hubertowi Emilii Libera, Małgorzacie Kazińskiej. Dziękujemy za ofiarę 50 zł.
    W sobotą 9 kwietnia zapraszamy do sprzątania mieszkańców z ul. Lubelskiej 3 z Pierwszego Piętra. Zapraszamy już od godz. 8.00.
  3. Najbliższa niedziela to Niedzielą Palmową. Będziemy wspominać uroczysty wjazd Chrystusa do Jerozolimy. Błogosławieństwo palm na każdej Mszy Świętej. Dzieci zapraszamy na godz. 11.30 do udziału w uroczystej procesji z palmami – organizujemy konkurs na najładniejszą i największą Palmę wykonaną samodzielnie. W ten sposób rozpoczniemy przeżywanie Wielkiego Tygodnia, w którym będziemy wspominać najważniejsze wydarzenia zbawcze: mękę, śmierć i zmartwychwstanie Chrystusa.
  4. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na Nabożeństwa:
    Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.30;
    Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15.30.
  5. Bardzo prosimy, aby nie odkładać spowiedzi na ostatnie dni Wielkiego Postu. Codziennie możemy korzystać z sakramentu pokuty i pojednania 30 minut przed każdą Mszą Świętą wieczorną.
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 17. Po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa w intencji nowych powołań do służby w Kościele.
  7. Pod chórem na stoliku są do nabycia BARANKI WIELKANOCNE CARITAS na stół wielkanocny w cenie 7 zł.

Za tydzień w Niedzielę 10 kwietnia o godz. 17.00 w naszym kościele odbędzie się KONCERT CHARYTATYWNY DLA UKRAINY – serdecznie zapraszamy
/ program koncertu/

Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom witraży Uczynki miłosierne co do duszy.
W imieniu wspólnoty Parafialnej składamy Serdeczne Bóg Zapłać.