V Niedziela Wielkiego Postu

 1. Dziękujemy ks. dr Adamowi Raczkowskiemu wykładowcy Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie za wygłoszenie rekolekcji wielkopostnych.
 2. Dziękujemy za posprzątanie kościoła.
 3. Dziękujemy bezimiennie za pomoc w kuchni i dary na stół rekolekcyjny.
 4. W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Palmowa – Męki Pańskiej. Poświęcenie palm na każdej mszy św.; dzieci zapraszamy na godz. 11.30 do udziału w procesji z palmami – organizujemy konkurs na najładniejszą i największą Palmę wykonaną samodzielnie.
 5. Duszpasterstwo Młodzieży w Chełmie zaprasza w Niedzielę Palmową na obchody światowego dnia młodzieży. Początek o godz. 15.00 w Kościele Chrystusa Odkupiciela w Chełmie, następnie procesja z palmami do kościoła Świętej Rodziny. O godz. 17.00 msza św. Szczegóły na plakacie w gablocie.
 6. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na Nabożeństwa:
  Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.15;
  Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15.30.
 7. 12 kwietnia w piątek od godz. 8.00 pragniemy odwiedzić chorych przed świętami. Naszych chorych zgłaszamy w zakrystii.
 8. Spotkanie kandydatów do bierzmowania i rodziców w środę 10 kwietnia po mszy św. wieczorowej.
 9. Bóg zapłać za ofiarę na kościół: bezimienna-50;
 10. Bóg zapłać za ofiary na dekorację i kwiaty do Grobu Pańskiego: Staszyce -170 zł;