V Niedziela Wielkanocna

1. Dziś piąta niedziela Wielkanocy. Po raz kolejny gromadzimy się na Świętej Wieczerzy, aby pokrzepiać się słowem Bożym i Chlebem eucharystycznym. Umocnieni Bożymi darami będziemy wkraczać w nowe wyzwania kolejnego tygodnia i dawać świadectwo wiary w Zmartwychwstałego Pana.
  2. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Dorocie Śmigielskiej; Klaudii Kaszczuk; Elżbiecie Winiarskiej; Jolancie Seroka; Lucynie Guz; Annie Wawruszak. Dziękujemy za ofiarę 60 zł.
    W sobotę 21 maja zapraszamy do sprzątania mieszkańców z ul. Kasztanowej 1. Rodzinę: Wiśniewskich; Kobiereckich; Stefańskich; Mazur; Pękała; Forysiuk. . Zapraszamy już od godz. 8.00.
  3. Dziękujemy P. Kamilowi Bukszyńskiemu za wykoszenie trawy z tyłu za kościołem.
  4. Nabożeństwa majowe w naszej świątyni codziennie o godz. 16.30. Zapraszamy na wspólną modlitwę, aby uwielbiać Matkę Zbawiciela śpiewem Litanii loretańskiej.
  5. Dziękujemy za ofiary wpłacane na konto Parafii oraz składane z racji życzeń świątecznych.
  6. POŚWIĘCENIA PÓL
    • Poniedziałek – 16 maja – godz. 18.00 – Chylin
    • Środa – 18 maja – godz. 18.00 – Władysławów
    • Sobota – 21 maja – godz. 18.00 – Busówno
    JAK POZWOLĄ WARUNKI POGODOWE
  7. W tym tygodniu patronują nam:
    • poniedziałek, 16 maja – Święty Andrzej Bobola (1591-1657), jezuicki prezbiter, męczennik, patron Polski.

Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom witraży Uczynki miłosierne co do duszy.
W imieniu wspólnoty Parafialnej składamy Serdeczne Bóg Zapłać.