V Niedziela Wielkanocna

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Anecie Połajdowicz; Urszuli Bukszyńskiej; Izabeli Ślusarczyk; Bożenie Gałeckiej. Dziękujemy za ofiarę 40 zł.
    W sobotę 8 maja zapraszamy do sprzątania rodziny z Wierzbicy Wsi. Rodzinę: Lenar; Gałeckich; Kocińskich; Kawiak; Bukszyńskich; Sas; Rycombel. Zapraszamy już od godz. 8.00.
  2. Jutro obchodzimy Uroczystość NMP Królowej Polski – głównej patronki Polski, porządek mszy św. niedzielny.
  3. We wtorek 4 maja o godz. 18.00 spotkanie dzieci przygotowujących się do I komunii.
  4. Zapraszamy na nabożeństwa majowe w dni powszednie o godz. 16.30 a w niedzielę o godz. 15.30
  5. W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek, W piątek o godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, spowiedź od godz. 16.00; majówka o godz. 16.30.
  6. Bóg zapłać za ofiarę na kościół: bezimienna – 100;
  7. Dziękujemy za ofiary wpłacane na konto Parafii oraz składane z racji życzeń świątecznych.

Serdecznie gratulujemy awansu Ks. Grzegorzowi, który został mianowany proboszczem w Parafii Wirkowice w Dekanacie Krasnostawskim – Wschód.
Obowiązki proboszcza pełni już od dzisiaj.
Jutro podczas mszy św. o godz. 11.30 pożegnanie Ks. Grzegorza.
Taca w dniu jutrzejszym jest przeznaczona dla Ks. Grzegorza na zagospodarowanie w nowej parafii.

Zachęcamy ewentualnych sponsorów do kontaktu z Księdzem Proboszczem.

Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy  w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.