Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Barbarze Łukaszczuk; Krystynie Sidoruk; Teresie i Zbigniewowi Piskorskim; Zofii Juzakowskiej; Katarzynie Jemioła; Ireneuszowi Marczyk;. Dziękujemy za ofiarę 60 zł.
    W sobotę 10 kwietnia zapraszamy do sprzątania rodziny z Wierzbicy Wsi. Rodzinę: Henryka Barcikowskiego; Kister; Guz; Kocińskich; Bukszyńskich; Domańskich. Zapraszamy już od godz. 8.00.
  2. Podziękowania:
    Dziękujemy za ułożenie kwiatów i wykonanie dekoracji grobu: P. Jolancie Seroka, Irenie Winiarskiej, Wandzie Sidorowskiej, Halinie Rybaczuk, Wiesławowi Wojewódzkiemu i Ks. Grzegorzowi
    Dziękujemy Kamilowi i Zdzisławowi Bukszyńskim za odkurzenie ścian z pajęczyn.
    Dziękujemy P. Jolancie i Stefanowi Roman za ofiarowanie bratków i upiększenie otoczenia przed kościołem.
    Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie liturgii Triduum Paschalnego;
  3. Jutro, w Poniedziałek Wielkanocny msze św. o godz. 9.00; 10.30 i 11.30 i w kaplicach; nie ma mszy o godz. 16.00, taca w tym dniu przeznaczona jest na KUL.
  4. 7 kwietnia w I środę miesiąca o godz. 17.00 będzie odprawiona msza św. wynagradzająca z przeczystym sercem Św. Józefa.
  5. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego, o godz. 15.00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  6. Bóg zapłać za ofiary wpłacone na konto parafii i składane z racji życzeń świątecznych
  7. Informujemy, że odpust Parafialny ku Czci Św. Wojciecha obchodzić będziemy w niedzielę 25 kwietnia.

Zmarła Krystyna Pasicka – pogrzeb we wtorek o godz. 15.00

Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy  w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.