Uroczystość Objawienia Pańskiego

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. : Kindze i Pawłowi Pasickiemu; Weronice i Lucynie Pasickiej; Reginie i Piotrowi Wolińskim; Anecie i Małgorzacie Kunach. Dziękujemy za ofiarę 40zł.
    W sobotą 8 stycznia zapraszamy do sprzątania rodzinę: Mazurek; Ugarenko Mirosława; Kloc; Łopąg; Prus. Zapraszamy już od godz. 8.00.
  2. Bóg zapłać za ofiary wpłacone na konto parafii.

Wizyta duszpasterska to okazja do wspólnej modlitwy z domownikami
oraz rozmowy na tematy wiary oraz bieżących spraw duszpasterskich.
Wizyta duszpasterska będzie się odbywała z zachowaniem reżimu sanitarnego.
Można przyjmować kapłana w domu, przed domem i zaprosić z wizytą.

PLAN WIZYTY DUSZPASTERSKEJ

Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom witraży Uczynki miłosierne co do duszy.
W imieniu wspólnoty Parafialnej składamy Serdeczne Bóg Zapłać.

Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy  w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.

Intencje 03-09.01.2022