Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

Rok temu zawierzyliśmy naszą Ojczyznę Jezusowi Chrystusowi Królowi, tym samym pod opiekę Jezusa oddaliśmy również naszą parafię i wszystkie jej rodziny. W najbliższą niedzielę 26 listopada pragniemy odnowić ten akt oddania w czasie modlitewnej adoracji przed Najświętszym Sakramentem. Pragniemy również podziękować za zbawienne owoce, których doświadczyliśmy w ciągu minionego roku. Serdecznie zapraszamy na tą modlitewną adorację po mszy świętej o godz. 11.30, która będzie trwała do godz. 16.00. Jest jeszcze wiele spraw, które wymagają naszego modlitewnego zaangażowania i wiele osób, które naszej modlitwy potrzebują. Pamiętajmy również jak ważne jest świadectwo naszej modlitwy przy miłosiernym Sercu Jezusa Króla w sercu naszej parafii jakim jest nasza świątynia.