Uroczystość Bożego Narodzenia

1. Dziękujemy za dekoracje szopki i ubranie choinek: P. Jolancie Seroka, Irenie Winiarskiej, Halinie i Januszowi Rybaczuk, Elżbiecie Rybaczuk, Stanisławie Tabor, Kamilowi i Zdzisławowi Bukszyńskiemu.

2. Ofiary składane na tacę w Pasterkę przeznaczone są na Fundusz Obrony Życia.

3. Dziś Msze św. o godz. 9.00 i 11.30, nie ma mszy o godz. 16.00 i w kaplicach.

4. 26 grudnia św. Szczepana pierwszego męczennika, msze św. o godz. 9.00 i 11.30 oraz w kaplicach, nie ma mszy o godz.16.00; taca przeznaczona jest na KUL; poświęcenie owsa.

5. 27 grudnia święto św. Jana Ewangelisty, zapraszamy na mszę św. o godz.7.00 z obrzędem błogosławieństwa wina.

6. Najbliższa niedziela, to Niedziela – Św. Rodziny – zapraszamy rodziców z małymi dziećmi na mszę św. o godz. 11.30 podczas której będzie udzielone błogosławieństwo małym dzieciom. O godz. 16.00 msza na zakończenie starego roku.

7. 6 stycznia organizujemy Orszak Trzech Króli, Rozpoczniemy go o godz. 11.00 przy naszej Szkole, a następnie wspólnie kolędując przejdziemy w Orszaku do kościoła, aby pokłonić się Chrystusowi. Serdecznie zapraszamy do wspólnego kolędowania, przebieramy się za Króli.

8. Dostępny już jest plan wizyty duszpasterskiej.