Uroczystość Bożego Ciała

1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła: P. Danielowi Tatarskiemu; Lucynie i Jerzemu Niewińskim; Urszuli Bakaj; Reginie Pudełko; Romualdzie Gonszewskiej. Dziękujemy za ofiarę 50 zł. W sobotę kościół sprzątają rodzice kandydatów do bierzmowania.
  2. Dziękujemy P. Jolancie i Szczepanowi Roman za nasadzenie kwiatów w donicach przed kościołem.
  3. Dziękujemy serdecznie wszystkim osobom, które włączyły się w oprawę dzisiejszej mszy św.: czytającym, śpiewającym, niosącym chorągwie i feretrony, dzieciom, ministrantom, organiście, strażakom.
  4. Pani Halinie – Katechetce dziękujemy za zaangażowanie i wszelką pomoc.
  5. Zapraszamy na Nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie o godz. 16.30, a w niedzielę o godz. 15.30.

Zachęcamy ewentualnych sponsorów do kontaktu z Księdzem Proboszczem.

Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy  w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.

Intencje-31maja-06-czerwca-2021