Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

  1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Bernadetcie Połajdowicz; Tadeuszowi Pasickiemu; Małgorzacie Winiarskiej; Emilowi Rogalskiemu; Ariuszowi Kloc. Dziękujemy za ofiarę 70 zł.
    W środę 5 stycznia zapraszamy do sprzątania rodziny z ul. Lubelskiej: Rodzinę: Pasickiego Pawła; Pasickiego Wiesława; Wilczewskich; Wolińskich; Zięba; Kunach. Prosimy o wcześniejszy kontakt z nami.
  2. W czwartek – 6 stycznia – Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli, jest to święto nakazane, msze św. wg porządku niedzielnego; poświecenie kadzidła i kredy, taca przeznaczona jest na „Krajowy Fundusz Misyjny”. Z wiadomych względów coroczny Orszak Trzech Króli w tym roku się nie odbędzie. Ale w zamian serdecznie zapraszamy do wspólnego kolędowania po mszy św. o godz. 11.30; będzie okazja, aby wspólnie pośpiewać kilkanaście kolęd przy stajence – korony orszakowe przewidziane.
  3. Również 6 stycznia po Mszy o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie opłatkowe Rady Parafialnej, zapraszamy wszystkich radnych.
  4. W tygodniu wypada I piątek miesiąca; o 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, od 16.00 spowiedź, msza św. o 17.00.
  5. Bóg zapłać za ofiary wpłacone na konto parafii.

Polecamy artykuł o witrażach w naszym kościele parafialnym.

Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom witraży Uczynki miłosierne co do duszy.
W imieniu wspólnoty Parafialnej składamy Serdeczne Bóg Zapłać.


Serdecznie dziękujemy za liczne wpłaty na potrzeby parafii dokonane na konto parafii, dziękujemy szczególnie za zrozumienie potrzeb związanych z utrzymaniem parafii i trwającymi remontami. Wszelkie wpłaty można dokonać bezgotówkowo na konto:
PARAFIA MATKI BOŻEJ OSTROBRAMSKIEJ
22-150 WIERZBICA
NOWY NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689

WAŻNE:

Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy  w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.


INTENCJE 27.12.2021-2.01.2022