Św. Szczepana – drugi dzień świąt

1. Dzisiejsza Taca przeznaczona jest na KUL.

2. Jutro 27 grudnia święto św. Jana Ewangelisty, o godz.7.00 msza św. z obrzędem błogosławieństwa wina.

3. Najbliższa niedziela, to Niedziela Świetej Rodziny – zapraszamy rodziców z małymi dziećmi na mszę św. o godz. 11.30 podczas której będzie udzielone błogosławieństwo małym dzieciom. O godz. 16.00 msza św. dziękczynna na zakończenie starego roku. Jak już ogłaszaliśmy taca będzie przeznaczona na ogrzewanie kościoła.

4. W dniu 6 stycznia organizujemy Orszak Trzech Króli. Rozpoczniemy go o godz. 11.00 przy naszej Szkole, a następnie wspólnie kolędując przejdziemy w Orszaku do kościoła, aby pokłonić się Chrystusowi. Serdecznie zapraszamy do wspólnego kolędowania, przebieramy się za Króli.

5. Porządek wizyty Duszpasterskiej:
• Środa 27 grudnia od godz. 8.30 – Pniówno – 2 księży;
• Czwartek 28 grudnia od godz. 8.30 – Staszyce Wieś – 1 ksiądz i Staszyce Bloki – 1 ksiądz
• Piątek 29 grudnia od godz. 8.30 – Busówno – 2 księży;
• Sobota 30 grudnia od godz. 8.30 – Chylin – 2 księży

Należy przygotować: świece, Krzyż, wodę święconą
Prosimy, aby dzieci i młodzież ucząca się przygotowała zeszyty do religii; zwracamy się również z prośbą, aby ktoś po nas przyjechał.

Dostępny jest już cały plan wizyty duszpasterskiej.