Odpust Matki Bożej Ostrobramskiej

1. Dziękujemy Ks. Franciszkowi Kamińskiemu za przewodniczenie dzisiejszej Sumie Odpustowej, dziękujemy Ks. dr Krzysztofowi Gałanowi dyrektorowi Wydziału ds. Wychowania Katolickiego w naszej Archidiecezji za głoszenia Słowa Bożego w dniu dzisiejszym.
2. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Dziękujemy za ofiarę 80 zł.
3. Dziękujemy za posprzątanie otoczenia wokół kościoła i umycie drzwi przed odpustem.
4. Dziękujemy pralni za upranie komży.
5. Dziękujemy bardzo serdecznie kilku osobom za posiłek dla ekipy telewizyjnej; za przejaw życzliwości w postaci darów na dzisiejszy stół odpustowy; jednocześnie dziękujemy wszystkim trudzącym się dzisiaj w kuchni.
6. Dziękujemy Ks. Grzegorzowi, organiście, służbie liturgicznej, osobom pomagającym w dzisiejszej liturgii, P. Halinie Rybaczuk.
7. Dziś trwa zbiórka do puszki Caritas na rzecz ubogich.

8. Za tydzień taca przeznaczona będzie na Seminarium Duchowne w Lublinie.

9. Najbliższa niedziela to Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata,
• ostatnia niedziela w roku liturgicznym; po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 16.00 – serdecznie zapraszamy.
• poświęcenie opłatków na tegoroczny stół wigilijny,
• za 2 tygodnie rozpocznie się Adwent,
• Rekolekcje w naszej Parafii odbędą się w dniach od 7 do 9 grudnia.

10. Dziękujemy za ofiary na kościół: bezimienna-50; bezimienna – 50;

INTENCJE MSZALNE: INTENCJE 19listop25listop2018