Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

Wszystkim Drogim Parafianom i Miłym Gościom chcemy złożyć najlepsze i najserdeczniejsze życzenia: Na radosne Święta Wielkiej Nocy życzymy wam doświadczenia miłości Chrystusa Zmartwychwstałego. Niech Zmartwychwstały Pan obdarzy Was pokojem i pełnią paschalnych darów, życzymy Wam, aby radość płynąca z wiary w Zmartwychwstanie przenikała codzienność i była dla każdego z Was niewyczerpanym źródłem nadziei, miłości i pokoju oraz siły do czynienia miłosierdzia. SZCZĘŚĆ BOŻE!

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła.
  2. Podziękowania:
    • Dziękujemy za wykonanie dekoracji grobu
    • Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie liturgii Triduum Paschalnego; Nauczycielom, młodzieży, parafianom, służbie liturgicznej, szafarzowi
    • Dziękujemy Pani katechetce za wszelką pomoc i zaangażowanie przy uświetnianiu liturgii Triduum Paschalnego.
    • Dziękujemy Ochotniczej Straży Pożarnej za pomoc w Wielki Piątek
    • Dziękujemy pralni za upranie komży ministranckich.
    • Dziękujemy za ofiarowanie bratków i upiększenie otoczenia przed kościołem.
  3. Jutro, w Poniedziałek Wielkanocny msze św. o godz. 9.00 i 11.30, nie ma mszy o godz. 16.00, taca w tym dniu przeznaczona jest na KUL.
  4. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego, o godz. 15.00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  5. Za tydzień – zbiórka ofiar do puszki na Caritas.
  6. Bóg zapłać za ofiary na dekorację i kwiaty do Grobu Pańskiego: KR z Wierzbicy-Osiedle – 140 zł.
  7. Informujemy, że odpust Parafialny ku Czci Św. Wojciecha obchodzić będziemy w niedzielę 5 maja.