Niedziela Świętej Rodziny

1. W piątek 31 grudnia zapraszamy do sprzątania rodziny z ul. Lubelskiej: Rodzinę: Połajdowicz; Pasickich; Winiarskich; Dziewa; Wójtowicz; Rogalskich. Zapraszamy od godz. 8.00.
  2. W piątek Zakończenie Starego Roku – msza św. dziękczynna o godz. 17.00.
  3. W sobotę – 1 stycznia – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Nowy Rok – Msze Św. wg porządku niedzielnego; jest to święto nakazane.
  4. W tygodniu wypada I Sobota i I Niedziela miesiąca;
    • I sobota – to Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki
    • w I niedzielę – adoracja i Wystawienie Najśw. Sakramentu
  5. Polecamy prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego w którym jest płyta z I cz. Pisma Świętego oraz nowy numer Małego Gościa dla dzieci z kodem dostępu do nowych kolęd Arki Noego..

Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom witraży Uczynki miłosierne co do duszy.
W imieniu wspólnoty Parafialnej składamy Serdeczne Bóg Zapłać.

Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy  w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.