WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

Serdecznie dziękujemy za liczne wpłaty na potrzeby parafii dokonane na konto parafii, dziękujemy szczególnie za zrozumienie potrzeb związanych z utrzymaniem parafii. Wszelkie wpłaty można dokonać bezgotówkowo na konto:
PARAFIA MATKI BOŻEJ OSTROBRAMSKIEJ
22-150 WIERZBICA
KONTO NR : 65 8187 0004 2006 0130 0228 0004

  1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: P. Monice Franus i Małgorzacie Stolarczyk. Dziękujemy za ofiarę 20 zł. Za tydzień sprzątają kościół rodzice dzieci I Komunijnych.
  2. Dziękujemy rodzicom, których dzieci przygotowują się do I Komunii za umycie wszystkich okien i drzwi w kościele. Dziękujemy P. Nakoniecznym, Kita, Kobiereckim, Kołodziej, Gajdemskim, Guz, Jemioła, Bochyńskim, Dyńskim, Kubów, Balcerek, Łoza, Simakowskim, Jatczak.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa majowe w dni powszednie o godz. 16.30 a w niedzielę o godz. 15.30
  4. Za tydzień na prośbę rodziców odbędzie się I Komunia; będzie na 2 mszach świętych o godz. 11.30 i dodatkowej o godz. 13.30. Zwracamy się z prośbą, aby te msze były tylko komunijne, gdyż mamy ograniczoną liczbę miejsc w kościele; tych co zwyczajowo chodzą na sumę prosimy, aby wybrali się na inne godziny: 9.00; 16.00 czy też w kaplicy.
  5. Bóg zapłać za ofiary na kościół: bezimienna-100; bezimienna-100; bezimienna-100; bezimienna-50; Dziękujemy za ofiary wpłacane na konto Parafii oraz składane z racji życzeń świątecznych.
  6. Prasa: Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny dla dzieci, w którym znajduje się komiks prezentujący postać prymasa Stefana Wyszyńskiego.