Niedziela Miłosierdzia Bożego

  1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Sprzątanie przechodzi na Wierzbicę Wieś
  2. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego i patronalne Święto Caritas – trwa zbiórka ofiar do puszki na Caritas.
  3. Dziś o godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  4. Odpust Parafialny ku czci Św. Wojciecha obchodzić będziemy już za tydzień – w niedzielę 5 maja; Msze święte: o godz. 9.00 bierzmowanie, którego udzieli Ks. Bp Artur Miziński Sekretarz Generalny Konferencji Episkopatu Polski i o godz. 12.00 – Suma odpustowa, której przewodniczyć będzie i wygłosi Słowo Boże Ks. Jerzy Ćwik pracownik Sądu Metropolitalnego w Lublinie; podczas Sumy odpustowej Strażacy obchodzić będą swoje patronalne święto ku czci św. Floriana; nie ma mszy św. o godz. 16.00 i nie ma mszy w kaplicach.
  5. W sobotę przed odpustem na cmentarzu odprawiona zostanie msza św. o godz. 18.30, wcześniej modlitwa różańcowa za zmarłych. Prosimy składać kartki z imionami zmarłych przed uroczystością na cmentarzu – kartki wypominkowe są dostępne na stoliku oraz w ostatniej ławce. Msza zostanie odprawiona na cmentarzu oczywiście jak pozwoli pogoda.
  6. W środę rozpoczyna się miesiąc maj. Zapraszamy na Nabożeństwa majowe w dni powszednie o godz. 16.30 a w niedzielę o godz. 15.30. Szczególnie zapraszamy dzieci i młodzież.
  7. W piątek obchodzimy Uroczystość NMP Królowej Polski – głównej patronki Polski, porządek mszy św. niedzielny.
  8. W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek, I Sobota i I Niedziela miesiąca; w sobotę o godz. 17.00 msza w intencji KR;