Niedziela Chrystusa Króla

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Halinie Nakoniecznej, Monice Czarneckiej, Bożenie Czarneckiej, Mateuszowi Czarneckiemu. Dziękujemy za ofiarę 40 zł.
    W przyszłym tygodniu zapraszamy do sprzątania rodziny: Nakoniecznego Andrzeja, Małocha Anny, Greczkowskiego Jarosława, Greczkowskiej Ireny, Adamiak Stefana.
  2. 30 listopada w sobotę zapraszamy brać górniczą do wspólnej modlitwy w intencji górników i ich rodzin – o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia a o 15.30 Msza Św.
  3. Przyszła niedziela jest I Niedzielą miesiąca – adoracja i wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  4. Rekolekcje w naszej Parafii odbędą się w dniach od 20 do 22 grudnia, wygłosi je Ks. Mirosław Bielecki.
  5. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Lublinie.
  6. W zakrystii są jeszcze kalendarze na przyszły rok – w cenie 5 zł.
  7. Dziękujemy za ofiary na kościół.
  8. W najbliższych dniach będą rozniesione opłatki na tegoroczny stół wigilijny,– ofiary przeznaczone są na ubezpieczenie kościoła i spłatę zadłużenia za schody do kancelarii i parapety w kościele.