Najświętszej Trójcy

 1. W dniu dzisiejszym 23 dzieci przystąpiło do pierwszej komunii św. – dziękujemy rodzicom za zaangażowanie, dekorację oraz posprzątanie kościoła i otoczenia, oraz wykoszenie trawy. Dziękujemy bardzo za ofiarowanie 4990 zł na witraż, który jest już zamontowany – Chorych Nawiedzać; będzie on fundowany razem z bierzmowanymi.
 2. Dziękujemy P. Dominice Pyzik-Simakowskiej; Dominikowi i Waleremu Simakowskim oraz Alicji Pyzik za ufundowanie witraża – Modlić się za żywych i umarłych.
 3. W najbliższy czwartek 3 czerwca przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msze św. o godz. 9.00 i o godz. 11.00 po której odbędzie się procesja do 4 ołtarzy.
  W tym dniu nie ma mszy św. w kaplicach i o godz. 16.00. Zwracamy się z prośbą o przygotowanie ołtarzy w miejscach tradycyjnych – prosimy o sąsiedzką pomoc w przygotowaniu ołtarzy.
  Zapraszamy do udziału w procesji: osoby do feretronów, chorągwi i baldachimu, dzieci do sypania kwiatów,
  W przeddzień, w środę prosimy o posprzątanie kościoła rodziny z Wierzbicy Wsi. Rodzinę: Tatarskich; Niewińskich; Bakaj; Pudełko; Gonszewskich
 4. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie o godz. 16.30 a w niedzielę o godz. 15.30, zapraszamy zwłaszcza dzieci.
 5. Dzieci I komunijne przychodzą na biały tydzień codziennie na godz. 16.30. najpierw na czerwcówkę, potem msza św.
 6. W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek, I Sobota i I Niedziela Miesiąca. W piątek o godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, spowiedź od godz. 16.00; W sobotę o godz. 17.00 msza w intencji KR; w niedzielę adoracja i wystawienie Najświętszego Sakramentu.
 7. Bóg zapłać za ofiary na kościół: bezimienna – 200; 100;

Polecamy artykuł o witrażach w naszym kościele parafialnym.

Zachęcamy ewentualnych sponsorów do kontaktu z Księdzem Proboszczem.


Serdecznie dziękujemy za liczne wpłaty na potrzeby parafii dokonane na konto parafii, dziękujemy szczególnie za zrozumienie potrzeb związanych z utrzymaniem parafii i trwającymi remontami. Wszelkie wpłaty można dokonać bezgotówkowo na konto:
PARAFIA MATKI BOŻEJ OSTROBRAMSKIEJ
22-150 WIERZBICA
NOWY NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689

WAŻNE:

Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy  w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.