IV Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła: P. Elżbiecie Serwin, Sylwii Kasjan, Julii Kałużnej, Agnieszce Dytryszyn, Zofii Piziurnej, Katarzynie Rudnickiej. Dziękujemy za ofiarę 50 zł.
2. W piątek – 2 lutego obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego – MB Gromnicznej – jest to jednocześnie I Piątek Miesiąca; Msze św. o godz. 9.00 i 17.00 – poświęcenie gromnic; Taca w tym dniu przeznaczona jest na Zakony Kontemplacyjne.
3. W tym tygodniu przypada I Piątek, I Sobota i I Niedziela miesiąca. W Piątek od godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, spowiedź od 15,45; w sobotę o godz. 7.00 msza w intencji KR; w niedzielę adoracja i wystawienie Najświętszego Sakramentu.
4. Prosimy, aby pary, które planują zawrzeć sakrament małżeństwa w tym roku w naszym kościele zgłosiły się do zakrystii lub kancelarii.