IV Niedziela Zwykła

  1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Elżbiecie Serwin, Julii Kałużnej, Agnieszce Dmytryszyn, Marcie Rudnickiej, Justynie i Janinie Kula. Dziękujemy za ofiarę 50 zł.
    W sobotę 6 lutego zapraszamy do sprzątania rodziny z Chylina Wielkiego. Rodzinę: Kozioł, Pawlos, Kister, Mitura, Rut, Świeczak. Zapraszamy już od godz. 8.00.
  2. We wtorek obchodzić będziemy Święto Ofiarowania Pańskiego – MB Gromnicznej. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 17.00 – poświęcenie gromnic. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na Zakony Kontemplacyjne w naszej Diecezji.
  3. W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek, I Sobota i I Niedziela Miesiąca. W piątek o godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, spowiedź od godz. 16.00. W sobotę o godz. 7.00 msza w intencji KR; w niedzielę adoracja i wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  4. Bóg zapłać panu Radosławowi Bakajowi za odśnieżanie terenu wokół kościoła i plebanii.
  5. Bóg zapłać za ofiary na kościół: bezimienna 100; 300;

Serdecznie dziękujemy za liczne wpłaty na potrzeby parafii dokonane na konto parafii, dziękujemy szczególnie za zrozumienie potrzeb związanych z utrzymaniem parafii i trwającymi remontami. Wszelkie wpłaty można dokonać bezgotówkowo na konto:
PARAFIA MATKI BOŻEJ OSTROBRAMSKIEJ
22-150 WIERZBICA
NOWY NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689

WAŻNE:

Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy  w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.