IV Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Bogumile Bartosz, Andżelice Winiarskiej, Barbarze Kość, Stanisławowi Bartoszuk. Dziękujemy za ofiarę 30 zł.
    W sobotę 20 marca zapraszamy do sprzątania rodziny z ul. Włodawskiej i Wierzbicy wsi. Rodzinę: Juziuk, Wójcickich, Pasickich, Suszka, Nowaczek, Staszczak.
    Zapraszamy już od godz. 11.00 po mszy rekolekcyjnej
  2. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na:
    Drogę Krzyżową w piątek o godz. 16.30;
    Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15.30.
  3. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się już w tym tygodniu w piątek, przeprowadzi je Ks. Marcin Delestowicz doktorant KUL z Diecezji Legnickiej.
    Przyszła Niedzielna taca jest wyrazem wdzięczności rekolekcjoniście za wygłoszone rekolekcje.
    Program rekolekcji.
  4. Zachęcamy do włączenia się w tydzień modlitw o ochronę życia, który trwać będzie od 19-25 marca. Informację są na stoliku z gazetami.
  5. Pod chórem na stoliku są do nabycia BARANKI WIELKANOCNE CARITAS na stół wielkanocny w cenie 6 zł.
  6. Zwracamy się z prośbą o ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego, pod chórem znajduje się puszka, ofiary będą również zbierane podczas Drogi Krzyżowej tak jak w ubiegłych latach. Z góry składamy serdeczne Bóg zapłać.
  7. Bóg zapłać za ofiary na kościół: bezimienna – 3 x 100; 200; 50;
  8. Bóg zapłać za ofiary na dekorację i kwiaty do Grobu Pańskiego: Parkowa 1 – 150 zł;
  9. Dziękujemy za ofiary wpłacone na konto parafii.

Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy  w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.