IV Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: P. Iwonie Kozak, Joannie Malczewskiej, Mateuszowi i Jolancie Cygan, Anecie Torbiczuk. Dziękujemy za ofiarę 50 zł.  W sobotę zapraszamy do sprzątania rodzinę: Guz; Błaszczuk; Śliwińskich; Jakielczyk; Watrak; Gromada– zapraszamy już od godz. 8.00.
  2. W środę obchodzić będziemy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, msze św. o godz. 9.00 i 17.00. Podczas mszy św. możemy dokonać duchowej adopcji dziecka poczętego a nierodzonego.
  3. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na Nabożeństwa:
  4. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.30;
  5. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15.30.
  6. Rekolekcje Wielkopostne są odwołane ze względu na sytuację epidemiologiczną; niektóre msze św. zostały przeniesione na inny termin – prosimy o sprawdzenie; Zachęcamy także do spowiedzi wielkopostnej. Z sakramentu pokuty można skorzystać codziennie przed mszą św. wieczorową; już od 16.40
  7. Prosimy o zgłaszanie chorych do posługi przed świętami – wizyty księdza będą umawiane indywidualnie.
  8. Taca przed tygodniem na ogrzewanie kościoła wyniosła 1046 zł. Bóg zapłać.
  9. Bóg zapłać za ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego; KR Wierzbica-Osiedle– 100 zł;
  10. Od dzisiaj do wtorku obchodzić będziemy Triduum przed Dniem Świętości Życia – wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00

AKCJA: GROSZA DAJ KOŚCIOŁOWI

PARAFIA WIERZBICA