IV Niedziela Wielkanocna

1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła: P. Elżbiecie Roman, Małgorzacie Marczuk, Wioletcie Błażejewicz, Marii Surowiec, Urszuli Bakaj, Mirosławowi Błażejewicz. Dziękujemy za ofiarę 60 zł.
2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Lublinie.
3. Odpust Parafialny ku Czci Św. Wojciecha obchodzić będziemy już za tydzień w Niedzielę 29 kwietnia; Msze św. o godz. 9.00 i o 12.00 – Suma, której przewodniczyć będzie i wygłosi Słowo Boże Ks. Dziekan Waldemar Sądecki proboszcz Parafii Najświętszego Serca Jezusowego w Lublinie;
nie ma mszy św. o godz. 16.00
nie ma mszy w Kaplicach.
4. W sobotę przed odpustem na cmentarzu msza św. o godz. 17.00 (oczywiście jak pozwoli pogoda), wcześniej o 16.30 modlitwa różańcowa za zmarłych. Kartki z imionami zmarłych prosimy składać przed uroczystością na cmentarzu. Na stoliku oraz w ostatniej ławce są kartki wypominkowe.
5. W środę od 8.00 oraz w czwartek też od 8.00 zapraszamy i prosimy chętnych parafian do posprzątania otoczenia wokół kościoła, skoszenia trawy, umycia drzwi i okien.
6. Informujemy, że 6 maja odbędzie się w naszej parafii Wizytacja Kanoniczna. przeprowadzi ją Ks. Abp Stanisław Budzik.
7. Bóg zapłać za ofiarę na kościół: Zdzisław Bartoszuk-100;
8. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:
Zapowiedź druga:
Radosław Korzeniowski kawaler z Krzywowoli Par. Pawłów
i Anna Balcerek z Pniówna Par. Tut.
Zapowiedź Pierwsza:
Sebastian Ochman cywilnie związany
i Aleksandra Kozak cywilnie związana oboje z Pniówna Par. Tut.
Franciszek Michalski kawaler z Wierzbicy Par. Tut.
i Katarzyna Barbara Pogorzelska panna z Kol. Ludwinów Par. Syczyn
Jeżeli ktoś zna przeszkody uniemożliwiające zawarcie małżeństwa prosimy o zgłoszenie ich w kancelarii.