IV Niedziela Adwentu

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: P. Irenie Kubów; Jadwidze Struskiej; Agnieszce Miazio; Jolancie i Tadeuszowi Kraska; Barbarze Gryczaniuk. Dziękujemy za ofiarę 50 zł.
    W piątek 24 grudnia zapraszamy do sprzątania rodziny z ul. Lubelskiej: Rodzinę: Grzesiuk; Niepogoda; Kołtun; Kaleta; Ugarenko. Zapraszamy od godz. 9.00. Prosimy o wcześniejszy kontakt.
  2. Dziękujemy P. Grzegorzowi Flisiuk za wykonanie tablicy na nekrologii.
  3. Dziękujemy P. Zdzisławowi Bukszyńskiemu za montaż tablicy przed kościołem i ofiarowanie choinek do kościoła.
  4. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na ogrzewanie kościoła. Serdeczne Bóg zapłać.
  5. W Środę o godz. 7.00 ostatnie Roraty.
  6. 24 grudnia w Wigilię Bożego Narodzenia o godz. 8.00 zostanie odprawiona msza św. za zmarłych zatytułowana „Wigilia ze zmarłymi”. Ta modlitwa jest wspomnieniem tych, których brakuje przy wigilijnym stole. Imiona i nazwiska zmarłych zgłaszamy w zakrystii.
    o 24.00 Pasterka, ofiary z tacy przeznaczone są na Fundusz Obrony Życia.
  7. W Boże Narodzenie
    • Msze św. tylko w kościele o godz. 8.00; 9.00 i 11.30
    • nie ma mszy o godz. 16.00.
  8. 26 grudnia to Niedziela – Św. Rodziny
    • Msze św. o godz. 9.00 i 11.30 oraz w kaplicach, nie ma mszy o godz.16.00;
    • taca przeznaczona jest na KUL;
    w tym dniu zapraszamy rodziców z małymi dziećmi na mszę św. o godz. 11.30
    podczas której będzie udzielone błogosławieństwo małym dzieciom
    .
  9. Są do nabycia świece Caritas na stół wigilijny. Można je nabyć w zakrystii jak również pod chórem na stoliku.
  10. Przed ołtarzem w kościele znajduje się Betlejemskie Światełko Pokoju.
    Można się w nie zaopatrzyć.
  11. Zapraszamy we wtorek na godz. 9.00 chętnych panów do obsadzenia choinek do tegorocznej dekoracji świątecznej
  12. Polecamy prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego w którym jest płyta z kolędami w wykonaniu sióstr klauzurowych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom witraży Uczynki miłosierne co do duszy.
W imieniu wspólnoty Parafialnej składamy Serdeczne Bóg Zapłać.

Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy  w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.