IV Niedziela Adwentu

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Joannie Oleszczuk, Beacie Oleszczuk, Janinie Malik, Bogdanowi Żelechowskiemu, Rodzinie Domańskich. Dziękujemy za ofiarę 20 zł.
    We wtorek przed świętami zapraszamy do sprzątania rodzinę: Kalita, Okoń, Zdaniuk, Jaroszewskich, Adamiak Andrzeja i Wiesława, Bąk.
    Dziękujemy za ofiarowanie choinek Annie Kaczmarskiej i Mariuszowi Buska. Dziękujemy za obsadzenie choinek; Mirosławowi Wilczewskiemu, Grzegorzowi Cygan, Robertowi Torbiczuk, Marianowi Bakaj, Norbertowi i Zdzisławowi Bukszyńskiemu.
  2. Zapraszamy na Msze Roratnie: w tym tygodniu w poniedziałek o godz. 6.30;
  3. 24 grudnia w Wigilię Bożego Narodzenia o godz. 8.00 zostanie odprawiona msza św. za zmarłych zatytułowana „Wigilia ze zmarłymi”. Ta modlitwa jest wspomnieniem tych, których brakuje przy wigilijnym stole. Imiona i nazwiska zmarłych zgłaszamy w zakrystii.
    O 24.00 Pasterka, ofiary z tacy przeznaczone są na Fundusz Obrony Życia.
  4. W Boże Narodzenie Msze św. o godz. 9.00 i 11.30, nie ma mszy o godz. 16.00 i w kaplicach.
  5. 26 grudnia św. Szczepana pierwszego męczennika, msze św. o godz. 9.00 i 11.30 oraz w kaplicach, nie ma mszy o godz.16.00; taca przeznaczona jest na KUL; poświęcenie owsa.
  6. 27 grudnia święto św. Jana Ewangelisty, zapraszamy na mszę św. o godz.7.00 z obrzędem błogosławieństwa wina.
  7. Najbliższa niedziela, to Niedziela – Św. Rodziny – zapraszamy rodziców z małymi dziećmi na mszę św. o godz. 11.30 podczas której będzie udzielone błogosławieństwo małym dzieciom.
  8. W zakrystii są do nabycia świece Caritas na stół wigilijny
  9. Dziękujemy za ofiary na zakup nowych figur do szopki bożonarodzeniowej: Leokadia Tymoszczuk – 100; Wiesław Woźnica – 100;