III Niedziela Zwykła

1. Dziś trzecia niedziela tak zwana zwykła – w ciągu roku. Przypomina nam o tym zielony kolor szat liturgicznych. Przeżywamy ją jako Niedzielę Słowa Bożego.
  2. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Zofii I Mirosławowi Walter; Danucie Mazur; Grażynie Łokińskiej; Joannie Kozak; Barbarze Bartoszewskiej; Helenie Jankiewicz. Dziękujemy za ofiarę 60 zł.
    W sobotą 29 stycznia zapraszamy do sprzątania rodziny z ul. Zielonej, Długiej, Pogodnej. Rodzinę: Łopąg; Grajper; Kloc; Bąk; Tołysz; Staniak.. Zapraszamy już od godz. 8.00.
  3. Dziękujemy za ofiary na Kościół.
  4. Dziękujemy za ofiary wpłacone na konto parafii.

Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom witraży Uczynki miłosierne co do duszy.
W imieniu wspólnoty Parafialnej składamy Serdeczne Bóg Zapłać.

Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy  w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.