III Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Barbarze i Januszowi Kanadys, Sabinie Kister, Sylwii Kasjan, Zofii Piziurna. Dziękujemy za ofiarę 50 zł.
    W sobotę 30 stycznia zapraszamy do sprzątania rodziny z Chylina Wielkiego. Rodzinę: Serwin, Kałużnych Senior i Junior, Rudnickich, Kula. Zapraszamy już od godz. 8.00.
  2. Bóg zapłać za ofiary na kościół: bezimienna 4 x 100; 150 zł.
  3. Dziękujemy za ofiary wpłacone na konto parafii.
  4. Polecamy prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego, dla dzieci nowy numer Małego Gościa Niedzielnego z podstawką pod smartfon.

Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy  w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.