III Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła.
2. Dziękujemy bezimiennie za odśnieżenie parkingu i otoczenia kościoła.
3. W sobotę obchodzić będziemy Święto Ofiarowania Pańskiego – MB Gromnicznej – jest to jednocześnie I Sobota Miesiąca; Msze św. o godz. 9.00 i 17.00 – poświęcenie gromnic. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na Zakony Kontemplacyjne w naszej Diecezji.
4. W tym tygodniu wypada I Piątek; I Sobota i I Niedziela miesiąca. W piątek – o 15.00 Wystawienie Najświętszego Sakr., spowiedź od 16.00; msza o godz. 17.00 ; w I Sobotę – o godz. 9.00 msza – w intencji KR; w I Niedzielę Adoracja i wystawienie Najświętszego Sakramentu.
5. Dziękujemy za ofiary na Kościół.
6. Prasa: Niedziela, Gość Niedzielny z filmem pt. Bóg nie umarł 2.


INTENCJE MSZALNE: INTENCJE 28sty03lut2019