III Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Arturowi Winiarskiemu, Danieli Sutryk, Wojciechowi i Barbarze Wichórskiej. Dziękujemy za ofiarę 20 zł.
    W sobotę 13 marca zapraszamy do sprzątania rodziny z Chylina. Rodzinę: Rafalskich, Bednarek, Bartosz, Winiarskich, Kość, Kraska, Bartoszuk. Zapraszamy już od godz. 8.00.
    Od 20 marca sprzątanie przechodzi na ul. Włodawską i Wierzbicę Wieś.
  2. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na:
    Drogę Krzyżową w piątek o godz. 16.30;
    Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15.30.
  3. Rekolekcje Wielkopostne w naszej Parafii odbędą się w dniach 19 – 21 marca wygłosi je Ks. Marcin Delestowicz, doktorant KUL z Diecezji Legnickiej. Program rekolekcji.
  4. Zwracamy się z prośbą o ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego, pod chórem znajduje się puszka, ofiary będą również zbierane podczas Drogi Krzyżowej tak jak w ubiegłych latach. Z góry składamy serdeczne Bóg zapłać.
  5. Bóg zapłać za ofiary na kościół: bezimienna – 500;
  6. Dziękujemy za ofiary wpłacone na konto parafii.

Zmarł – Krzysztof Zasiadczuk pogrzeb w poniedziałek o godz. 12.00

Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy  w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.