III Niedziela Wielkanocna

 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Lilii Radzickiej; Annie Radzickiej; Justynie i Lucynie Roman; Marii Celińskiej; Ilonie Marczyk; Dawidowi Burlik. Dziękujemy za ofiarę 60 zł.
  W sobotę 24 kwietnia zapraszamy do sprzątania rodziny z Wierzbicy Wsi. Rodzinę: Dragan, Kozyra, Rycombel, Krasińskich, Surowiec, Gąsiewskich. Zapraszamy już od godz. 8.00.
 2. Dziękujemy P. Janowi Bartosz i Zdzisławowi Wiśniewskiemu za naprawę zepsutego mechanizmu dzwonów.
 3. Dziękujemy P. Jolancie Seroka, Irenie Winiarskiej i Wandzie Sidorowskiej za ułożenie kwiatów.
 4. Odpust Parafialny ku czci św. Wojciecha obchodzić będziemy już za tydzień w niedzielę 25 kwietnia; Msze św. o godz. 9.00, 10.30, 12.00. Słowo Boże będzie głosił ks. Mirosław Kuźma proboszcz parafii Trawniki.
  Nie ma mszy w kaplicach i o godz. 16.00.
 5. W sobotę przed odpustem o godz. 18.00 w kościele będzie odprawiona msza św. za zmarłych; wcześniej o godz. 17.30 modlitwa różańcowa w ich intencji. Kartki z imionami zmarłych prosimy składać w zakrystii. Na stoliku pod chórem są kartki wypominkowe
 6. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na ogrzewanie kościoła i inwestycje.
 7. Bóg zapłać za ofiary na kościół: dziękujemy za ofiary wpłacane na konto Parafii oraz składane z racji życzeń świątecznych.

Polecamy artykuł o witrażach w naszym kościele parafialnym.

Zachęcamy ewentualnych sponsorów do kontaktu z Księdzem Proboszczem.


Serdecznie dziękujemy za liczne wpłaty na potrzeby parafii dokonane na konto parafii, dziękujemy szczególnie za zrozumienie potrzeb związanych z utrzymaniem parafii i trwającymi remontami. Wszelkie wpłaty można dokonać bezgotówkowo na konto:
PARAFIA MATKI BOŻEJ OSTROBRAMSKIEJ
22-150 WIERZBICA
NOWY NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689

WAŻNE:

Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy  w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.