III Niedziela Adwentu

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: P. Wiesławowi Adamiak; Janinie Malik; Renacie Bąk; Małgorzacie Jabłońskiej. Dziękujemy za ofiarę 80 zł.
    W sobotę 18 grudnia zapraszamy do sprzątania rodziny z ul. Lubelskiej: Rodzinę Kubów; Struski; Miazio; Kraski Tadeusza; Gryczaniuk. Zapraszamy pod godz. 8.00.
  2. W okresie Adwentu zapraszamy na Msze Roratnie:
    w Środę i Piątek o godz. 7.00.
  3. Za tydzień taca przeznaczona będzie na ogrzewanie kościoła, tak jak ogłaszaliśmy, taca w każdą trzecią niedziele miesiąca w sezonie grzewczym będzie przeznaczona na ogrzewanie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom witraży Uczynki miłosierne co do duszy.
W imieniu wspólnoty Parafialnej składamy Serdeczne Bóg Zapłać.

Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy  w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.