III Niedziela Adwentu

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: P. Danucie Wawruszak, Joannie i Marii Kanon, Danucie Kędziora, Irenie Kita, Sabinie Gorczyckiej, Danucie Kniaziuk. Dziękujemy za ofiarę 50 zł.
    W sobotę zapraszamy do sprzątania rodziny z ul. Promykowej klatka 3: Rodzinę Kutyła; Gniszka; Nadolskich; Papciak; Siwiela; Soszyńskich; Gajdemskich; Jaroszewskich. Zapraszamy od godz. 8.00. Za tydzień sprzątanie przejdzie na Władysławów.
  2. W okresie Adwentu zapraszamy na Msze Roratnie:
    w Środę i Piątek o godz. 7.00.
  3. Za tydzień taca przeznaczona będzie na ogrzewanie kościoła, tak jak ogłaszaliśmy, taca w każdą trzecią niedziele miesiąca w sezonie grzewczym będzie przeznaczona na ogrzewanie.
  4. Są do nabycia świece Caritas na stół wigilijny: małe w cenie 6 zł, piramidy – 15 zł, walce – 17 zł; świece znajdują się na stoliku pod chórem; Są tam również ozdoby świąteczne wykonane przez dzieci ze Szkolnego Koła Caritas – dochód przeznaczony jest na hospicjum.

KONTO NR : 65 8187 0004 2006 0130 0228 0004

Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy  w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.

• Robiąc w/w darowiznę możemy ją odliczyć w rocznym zeznaniu PIT. Przysługuje nam odliczenie od dochodu w wysokości dokonanej darowizny, nie więcej niż kwota stanowiąca 6% dochodu podatnika.
  • Darowiznę wykazuje się w Formularzu PIT/O w części D i dołącza do rocznej deklaracji rozliczeniowej PIT.