II Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła: P. Barbarze Zasiadczuk, Irenie Zasiadczuk, Kamili Słomka, Grażynie Wójtowicz, Krystynie Wach. Dziękujemy za ofiarę 50 zł.
2. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na Nabożeństwa:
• Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.15;
• Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15.30.
Każdy kto bierze udział w Drodze Krzyżowej i w Gorzkich Żalach może uzyskać odpust zupełny, który może ofiarować za siebie lub za zmarłą osobę.
3. W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek, I Sobota i I Niedziela miesiąca. W czwartek po mszy o godz. 17.00 Nabożeństwo I Czwartkowe; W Piątek od godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, o 16.15 Droga Krzyżówa; w sobotę o godz. 7.00 msza w intencji KR; w niedzielę adoracja i wystawienie Najświętszego Sakramentu.
4. Dziś trwa zbiórka ofiar do puszki na Fundusz Misyjny. Za tydzień taca przeznaczona będzie na ogrzewanie kościoła.
5. Zwracamy się z prośbą o ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego, liczymy na aktywność Kół Różańcowych, ofiary będą również zbierane tak jak w ubiegłych latach. Z góry składamy serdeczne Bóg zapłać.
6. Informujemy, że Rekolekcje Wielkopostne w naszej Parafii odbędą się w dniach 16-18 marca b.r.
7. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:
Zapowiedź pierwsza:
Paweł Okoń kawaler z Bark Par. Cyców
i Agnieszka Kalita panna z Wierzbicy Par. Tut.
Jeżeli ktoś zna przeszkody uniemożliwiające zawarcie małżeństwa prosimy
zgłoszenie ich w kancelarii.
8. Pragniemy, aby w naszej parafii powstała SCHOLKA, dlatego organizujemy zapisy chętnych dzieci do śpiewania, do scholki, zajęcia będą prowadzone przez P. Monikę Rzeszut. Prosimy więc, aby zainteresowani zgłaszali się zakrystii.
9. Informujemy, że w dniu wczorajszym Ks. Abp Stanisław Budzik ustanowił nowych nadzwyczajnych szafarzy komunii św.; wśród nich jest nasz parafianin P. Zdzisław Bukszyński, który w miarę potrzeb będzie pomagał nam przy udzielaniu Komunii Św. Gratulujemy.