II Niedziela Wielkiego Postu

 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Irenie Bartoszuk, Grażynie Wójtowicz, Krystynie Wach, Bogdanowi Kasjan, Stefanii Ślusarz, Małgorzacie Kruczyńskiej Dziękujemy za ofiarę 60 zł.
  W sobotę 6 marca zapraszamy do sprzątania rodziny z Chylina. Rodzinę: Kałużnych, Dziurda, Mazurek, Winiarskich, Sutryk, Wichórskich. Zapraszamy już od godz. 8.00.
 2. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na:
  Drogę Krzyżową w piątek o godz. 16.30
  Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15.30.

  Każdy kto bierze udział w Drodze Krzyżowej i w Gorzkich Żalach może uzyskać odpust zupełny, który może ofiarować za siebie lub za zmarłą osobę.
 3. W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek, I Sobota i I Niedziela Miesiąca. W piątek o godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, spowiedź od godz. 16.00; W sobotę o godz. 7.00 msza w intencji KR; w niedzielę adoracja i wystawienie Najświętszego Sakramentu.
 4. Zwracamy się z prośbą o ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego, pod chórem znajduje się puszka, ofiary będą również zbierane podczas Drogi Krzyżowej tak jak w ubiegłych latach. Z góry składamy serdeczne Bóg zapłać.
 5. Prosimy, aby pary, które planują zawrzeć sakrament małżeństwa w tym roku zgłosiły się do kancelarii, jednocześnie informujemy, że nauki dla narzeczonych rozpoczną się 15 marca po mszy wieczorowej.
 6. Bóg zapłać za ofiary na kościół: bezimienna 200; 100;
 7. Dziękujemy za ofiary wpłacone na konto parafii.

Zmarł Mirosław Soszyński – pogrzeb w środę o godz. 12.00


Serdecznie dziękujemy za liczne wpłaty na potrzeby parafii dokonane na konto parafii, dziękujemy szczególnie za zrozumienie potrzeb związanych z utrzymaniem parafii i trwającymi remontami. Wszelkie wpłaty można dokonać bezgotówkowo na konto:
PARAFIA MATKI BOŻEJ OSTROBRAMSKIEJ
22-150 WIERZBICA
NOWY NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689

WAŻNE:

Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy  w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.