II Niedziela Adwentu

  1. Dziękujemy Ks. Piotrowi Szczur za przeprowadzenie rekolekcji Adwentowych
  2. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: P. Małgorzacie i Rafałowi Kalita; Iwonie Domańskiej; Beacie Oleszczuk; Bogusławowi Żelechowskiemu; Agnieszce Adamiak. Dziękujemy za ofiarę 60 zł.
    W sobotę 11 grudnia zapraszamy do sprzątania rodziny z ul. Lubelskiej: Rodzinę; Adamiak Wiesława; Malik; Bąk; Jabłońskich; Kraska. Zapraszamy pod godz. 8.00.
  3. Dziękujemy Paniom za pomoc w kuchni w czasie rekolekcji, dziękujemy również kilku rodzinom za dary na stół rekolekcyjny.
  4. W okresie Adwentu zapraszamy na Msze Roratnie:
    w Środę i Piątek o godz. 7.00.
  5. We środę obchodzić będziemy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, Msze Święte o godz.7.00; 9.00 i 17.00. Na mszy o godz..17.00 Poświęcenie medalików dzieciom I komunijnym.
  6. Są do nabycia świece Caritas na stół wigilijny: małe w cenie 7 zł, duże w cenie 18 zł. Można je nabyć w zakrystii jak również pod chórem na stoliku.

Polecamy artykuł o witrażach w naszym kościele parafialnym.

Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom witraży Uczynki miłosierne co do duszy.
W imieniu wspólnoty Parafialnej składamy Serdeczne Bóg Zapłać.


Serdecznie dziękujemy za liczne wpłaty na potrzeby parafii dokonane na konto parafii, dziękujemy szczególnie za zrozumienie potrzeb związanych z utrzymaniem parafii i trwającymi remontami. Wszelkie wpłaty można dokonać bezgotówkowo na konto:
PARAFIA MATKI BOŻEJ OSTROBRAMSKIEJ
22-150 WIERZBICA
NOWY NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689

WAŻNE:

Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy  w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.