II Niedziela Adwentu

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Janowi Kostyła, Renacie Kawalec, Krystynie Wilczewskiej, Adamowi Grajper, Mazur, Adamowi Czarneckiemu. Dziękujemy za ofiarę 50 zł.
    W przyszłym tygodniu zapraszamy do sprzątania rodziny: Młynarczyk, Łuszczyński, Łukasik, Czarneckiego Bolesława, Borys, Pałka
  2. W okresie Adwentu zapraszamy na Msze Roratnie: w tym tygodniu w poniedziałek, wtorek i piątek o godz. 6.30; w środę, czwartek, sobotę o godz. 17.00.
  3. Rekolekcje w naszej Parafii odbędą się w dniach od 20 do 22 grudnia, wygłosi je Ks. Mirosław Bielecki ojciec duchowny Ogniska Światła i Miłości w Kaliszanach.
  4. Za tydzień taca przeznaczona będzie na ogrzewanie kościoła, tak jak ogłaszaliśmy, taca w każdą trzecią niedziele miesiąca w sezonie grzewczym będzie przeznaczona na ogrzewanie.
  5. W zakrystii są do nabycia świece Caritas na stół wigilijny: małe w cenie 6 zł, kule w cenie 14 zł, walce – 16 zł; są też jeszcze kalendarze maryjne.
  6. Chcemy zakupić nowe figury do szopki bożonarodzeniowej. Pod chórem znajduje się puszka do której można złożyć ofiarę na ten cel.
  7. Dziękujemy bezimiennie za ofiarą 200 zł na zakup nowych figur do szopki bożonarodzeniowej.
  8. 19 grudnia w czwartek od godz. 8.00 pragniemy odwiedzić chorych. Chorych zgłaszamy w zakrystii.