I Niedziela Wielkiego Postu

 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła P. Anecie Winiarskiej i Kamili Słomka. Dziękujemy za ofiarę 20 zł.
  W sobotę 27 lutego zapraszamy do sprzątania rodziny z Chylina. Rodzinę: Bartoszuk, Wójtowicz, Wach, Kasjan, Ślusarz, Kruczyńskich. Zapraszamy już od godz. 8.00.
 2. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na Nabożeństwa:
  Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.30;
  Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15.30.

  Każdy kto bierze udział w Drodze Krzyżowej i w Gorzkich Żalach może uzyskać odpust zupełny, który może ofiarować za siebie lub za zmarłą osobę.
 3. Zwracamy się z prośbą o ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego, pod chórem znajduje się puszka, liczymy na aktywność KR i nie tylko, ofiary będą również zbierane podczas Drogi Krzyżowej tak jak w ubiegłych latach. Z góry składamy serdeczne Bóg zapłać.
 4. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na ogrzewanie kościoła. Taca w każdą trzecią niedziele miesiąca w sezonie grzewczym jest przeznaczona na ogrzewanie.
 5. Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na Seminarium Duchowne w Lublinie.
 6. Prosimy, aby pary, które planują zawrzeć sakrament małżeństwa w tym roku zgłosiły się do kancelarii, jednocześnie informujemy, że nauki dla narzeczonych rozpoczną się 15 marca po mszy wieczorowej.

Zmarła Zofia Marczyk – pogrzeb jutro o godz. 12.00


Serdecznie dziękujemy za liczne wpłaty na potrzeby parafii dokonane na konto parafii, dziękujemy szczególnie za zrozumienie potrzeb związanych z utrzymaniem parafii i trwającymi remontami. Wszelkie wpłaty można dokonać bezgotówkowo na konto:
PARAFIA MATKI BOŻEJ OSTROBRAMSKIEJ
22-150 WIERZBICA
NOWY NUMER KONTA: 38 1020 1563 0000 5702 0160 2689

WAŻNE:

Robiąc przelew /wpłatę/ na rzecz Parafii prosimy  w tytule wpłaty wpisać: darowizna na cele kultu religijnego.