I Niedziela Wielkiego Postu

  1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: P. Marzenie Staniak, Bartoszowi i Barbarze Bochra, Annie i Markowi Kaczmarskim, Dorocie Gryczaniuk, Bogdanowi Ratomskiemu. Dziękujemy za ofiarę 50 zł. W sobotę zapraszamy do sprzątania rodzinę: Artymiuk, Dziewa, Kaczmarskich, Bartoszuk, Kołodziej – zapraszamy już od godz. 8.00.
  2. W tym tygodniu wypada I Czwartek; I Piątek i I Sobota miesiąca. W czwartek po mszy św. nabożeństwo, w piątek – o 15.00 Wystawienie Najświętszego Sakr., spowiedź od 16.00; Droga Krzyżowa o 16.30; msza o godz. 17.00 ; w I Sobotę – o godz. 7.00 msza – w intencji KR
  3. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na Nabożeństwa:
    • Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.30;
    • Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15.30.
  4. Zwracamy się z prośbą o ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego, pod chórem znajduje się puszka, liczymy na aktywność KR i nie tylko, ofiary będą również zbierane podczas Drogi Krzyżowej tak jak w ubiegłych latach. Z góry składamy serdeczne Bóg zapłać.
  5. Prosimy, aby pary, które planują zawrzeć sakrament małżeństwa w tym roku zgłosiły się do kancelarii, jednocześnie informujemy, że nauki dla narzeczonych rozpoczną się 7 marca o godz. 13.00.
  6. Za tydzień zbiórka ofiar do puszki na misje.